Dženderová tragédia z americkej Virgínie

Dženderová tragédia z americkej Virgínie

Dženderová tragédia z americkej Virgínie 620 330 Mr Hyde

Prinášame Vám jeden naozaj smutný príbeh. Veríme ale, že bude so šťastným koncom.

Zatiaľ čo neustále šikanovanie spolužiakov za to, že chodila na chlapčenské WC, škola neriešila, intenzívne podporovali 14-ročnú Sage v „tranzícii“ za chrbtom rodičov, hoci boli informovaní, že dievča má históriu psychických ťažkostí, sebapoškodzovania a halucinácií.

Sage, vtedy 14-ročnú, jej škola bez toho, aby o tom rodičia vedeli, nabádala k tranzícii

Sage, vtedy 14-ročnú, jej škola bez toho, aby o tom rodičia vedeli, nabádala k tranzícii

Šikanovanie dievča neunieslo, utieklo z domu, priamo do náručia pedofila, ktorý ju uniesol do Marylandu, opakovane znásilnil a predával ďalším dvom mužom.

Potom, čo bola zachránená FBI, súd pre mladistvých ju umiestnil do mužského zariadenia pre delikventov, namiesto toho, aby ju vrátili rodičom so zdôvodnením, že odmietajú „potvrdzovať“ jej novú identitu, čo malo byť zneužívanie. Stačilo aby ju jej 72-ročný starý otec, v radosti zo stretnutia, „omylom“ oslovil dievčenským zámenom.

Tam bola 45-kilová dievčina opäť sexuálne napádaná, naučili ju brať drogy a po celú dobu bola bez prístupu k potrebnej zdravotnej a mentálnej starostlivosti.

Z tohto zariadenia znova utiekla, znova do náručia obchodníka s prostitúciou, ktorý ju predal do Texasu, kde bola opäť znásilňovaná a zdrogovaná, než ju zachránila miestna polícia.

Sage Blair sa na krátky čas identifikoval ako trans chlapec, Draco, so žiarivými modrými vlasmi

Sage Blair sa na krátky čas identifikoval ako trans chlapec, Draco, so žiarivými modrými vlasmi

Až tí ju vrátili matke do Virgínie, kde teraz prechádza intenzívnou terapiou, kvôli komplexu PTSD zo všetkých tých tráum. Od júla 2022, po 20 mesiacoch pekla, je späť doma a už si nemyslí, že je chlapcom, ani nevykazuje známky dženderovej dysfórie.

Matka teraz žaluje školský dištrikt, že svojou nekompetenciou, ignorovaním psychologickej histórie  dievčiny a namiesto profesionálneho prístupu pripustili ideologickú intervenciu, bez vedomia rodičov, na čo nemali právo.

Držme jej palce a verme že tieto choré veci k nám so stranou PS neprídu. Držme aj sebe palce Slováci!

Zdroj: https://www.dailymail.co.uk/news/article-12479157/mom-trans-teen-sage-blair-sues-school.html