LGBT propaganda naberá na obrátkach VII.

LGBT propaganda naberá na obrátkach VII.

LGBT propaganda naberá na obrátkach VII. 620 330 Mr Hyde

Najčítanejší seriál pokračuje už siedmou časťou. O týchto zvrátených veciach treba verejnosť informovať. Na pripomenutie minulý diel: LGBT propaganda naberá na obrátkach VI. 

Skittles čelí odporu po tom, čo sa spojil s GLAAD a na obal umiestnil „Black Trans Lives Matter“

Nie sú to hlupáci? MEGA hlupáci, ale taký je trend.

Skittles - Black Trans Live Matter

Skittles – Black Trans Live Matter

Detaily: https://www.dailymail.co.uk/news/article-12398583/Skittles-faces-backlash-partners-GLAAD-puts-Black-Trans-Lives-Matter-packaging.html

Počet ľudí s pohlavnými chorobami na Slovensku stúpa.

V prípade syfilisu ide o historicky rekordné čísla. Právnik upozorňuje, že zatajenie takejto informácie je protizákonné.

Detaily: https://tvnoviny.sk/domace/clanok/852710-rekordny-pocet-ludi-nakazenych-syfilisom

Ako vyzerá blbeček LPGTA3

Zdroj: https://fb.watch/mo_lEJoNPq/

Rodičia sa zhromaždili v uliciach austrálskeho Melbourne a spievali „Nechajte tie deti na pokoji“ ako odpoveď na radikálnu LGBT výchovu v školách.

Zdroj: https://twitter.com/CensoredMen/status/1690553493960949760?s=20

„Nepodpíšem žiadny zákon o treťom pohlaví, ani o manželstvách osôb rovnakého pohlavia“.

Vucic ide proti agende?

Aleksandar Vučić v relácii TV Pink povedal, že Srbsko je na strane tradičných hodnôt a kým je prezidentom, v krajine nebude prijatý ani jeden zákon na podporu perverznej komunity.

„V Srbsku, pokiaľ budem prezidentom, nepodpíšem jediný zákon alebo čokoľvek iné, kde bude možná existencia nejakého tretieho pohlavia, okrem mužského a ženského, alebo niečoho, čomu sa dnes hovorí gender fluid, keď jeden deň sa cítite ako žena a druhý ako muž. Zástupcovia EÚ ma môžu kvôli takýmto rozhodnutiam napadnúť. Ja som človek, ktorý to nedovolil,“ zdôraznil Vučić.

Montreal dúhový Pride 2023 – veľký návrat

Úplne jasne a zreteľne povedané

Lobotómia na britských školách

Silné video. 13-ročné deti sa v pohode môžu identifikovať trebárs ako mačka a učiteľ to akceptuje a podporuje.

Aj také zvrátenosti sú v kurze

Trans žena (v skutočnosti muž). V silovom trojboji vytvoril nový ženský rekord počas šampionátu západnej Kanady v roku 2023.

Rekord prekonal muž, ktorý sa „identifikuje ako žena“. „Anne“ Andresová (40) momentálne drží niekoľko rekordov v ženskej divízii vrátane ženského mŕtveho ťahu a tlaku na lavičke a za posledné štyri roky sa umiestnila na prvom mieste na deviatich z jedenástich podujatí. „Anne“ Andres povedala, že skutočné ženy „nie sú dosť dobré“ v porovnaní s ňou.

Zdroj: Male Powerlifter Sets New Women’s Record During 2023 Western Canadian Championship – Reduxx

Títo trans ľudia sú veľkí výmyselníci

SYDNEY – transmuž v Austrálii, ktorý posielal svoje výkaly a moč hollywoodskym hercom Leonardovi Di Capriovi a Jaredovi Letovi, odsúdili v stredu na dvojročný trest.

Pôvodným menom Veronica Gray vo februári posielala balíky z pôšt v štáte Západná Austrália. Zistilo sa to po tom, čo jeden z balíkov praskol a obsah unikol pracovníkovi pošty.

Verejnoprávna televízia ABC uviedla, že Grey, ktorý sa identifikuje ako muž, umiestnil svoje výkaly a moč do 23 poštových tašiek, ktoré boli adresátom zaslané ako „valentínske cukrovinky

Zdroj: https://ewn.co.za/2023/08/16/man-in-australia-sentenced-for-mailing-faeces-urine-to-hollywood-stars

Putin je upír kúpajúci sa v krvi bábätiek

– oficiálna predstaviteľka a hovorkyňa obranných síl Ukrajiny pre západné publikum – transgender Sarah Ashton Cirillo.

Alžírsko zakazuje film Barbie kvôli propagande „západnej deviácie“.

Alžírsko zakázalo premietanie filmu „Barbie“, ktorý sa už premietal v kinách v krajine. Informuje o tom webová stránka Reuters.

Podľa agentúry s odvolaním sa na oficiálny zdroj a miestnu spravodajskú stránku 24H Algerie film „propaguje homosexualitu a iné západné deviácie“. Okrem toho sa má za to, že „nezodpovedá náboženským a kultúrnym predstavám Alžírska“.

A na záver zvykneme v redakcii niečo humorné pripojiť. Nech sa páči:

vtip do LGBT článku na záver

vtip do LGBT článku na záver