Orbis Pictus: Šokujúce nové video z ulíc Philadelphie

Orbis Pictus: Šokujúce nové video z ulíc Philadelphie

Orbis Pictus: Šokujúce nové video z ulíc Philadelphie 620 330 Doktor

Zlyhanie progresívnej politiky. Prinášame vo voľnom preklade.

Na rohu Kensington a Allegheny Avenue je vidieť niekoľko  jedincov, strnulych, bez kontroly nad svojimi končatinami.
Katastrofu podnietil vzostup drogy Xylazín, známej ako „tranq“ – smrteľné sedatívum, ktoré sa používa na zvýšenie účinkov heroínu a kokaínu.
Šokujúce nové zábery ukazujú zombifikovaných závislých na tranqu  hojdajúcich sa na chodníku vo Philadelphii – po návšteve prezidentského kandidáta Vivka Ramaswamyho v meste demokratov vo vojnovej zóne .

Štvrť Kensington, „ bod nula“ drogovej epidémie mesta, je často uprostred dňa posiata odpadkami a závislými, ktorí si injekčne podávajú drogy.

Drogovú katastrofu podnietil vzostup xylazínu , známeho ako „tranq“ – smrteľného sedatívu, ktorý sa používa na zvýšenie účinkov heroínu, fentanylu a kokaínu. „Zombie droga“ zanecháva používateľom hnijúce mäso – niekedy si vyžaduje amputáciu.

Kandidát republikánskej strany Vivek Ramaswamy, ktorý túto oblasť navštívil v rámci svojej kampane, povedal, že ulice Philadelphie sa zmenili na „trh s drogami pod holým nebom“. 
Philadelphia sa stala zavalená drogovou kriminalitou pod vedením demokratického okresného prokurátora Larryho Krasnera, ktorý sám seba nazval „progresívnym prokurátorom“.

Nové zábery ukazujú, ako si to narkomani sľahajú alebo omdlievajú na chodníku

Nové zábery ukazujú, ako si to narkomani sľahajú alebo omdlievajú na chodníku

Jeho neschopnosť zakročiť viedla v roku 2022 k jeho obžalobe za „nedbanlivosť“, avšak po odložení súdneho procesu na neurčito zostáva vo funkcii.

Republikán Ramaswamy narodený v Ohiu v reakcii na video zverejnil svoje vlastné zábery z návštevy s popisom: „Ľuďom, ktorých som stretol v Kensingtone v Pensylvánii, bolo úplne jedno, či máte vedľa seba R alebo D. názov.
(Pozn. Republikán alebo Demokrat)

„Problémom je fentanyl, násilie a bezdomovectvo. To je to, čo sa dokážeme napraviť. Amerika na prvom mieste.“

Na videu, na ktorom sa prechádzal po meste, povedal: „Pozrite sa, naľavo a napravo ležia ihly, práve som videl bežať dva potkany. Tento stav nie je spôsobený len chudobou.

„Tu je to vlastne spôsobené užívateľmi drog, ktorí doslova prekračujú našu južnú hranicu.

„Je to ako trh s drogami pod holým nebom.“

Ramaswamy dodal: „Je škoda, že tí, ktorí sú posadnutí klimatickými zmenami a chudobou v treťom svete, sa viac nestarajú o biedu na uliciach priamo tu doma.

„Navštívil som Kensington nie preto, že je to obľúbené miesto pre prezidentských kandidátov, ale preto, že to tak nie je.“

Jedna osoba, ktorá videla video na sociálnych sieťach, napísala: „Áno, je to skutočné. Je to Kensington & Allegheny. Toto je len špička ľadovca. Sú na heroíne, fentanyle a tranq.

„Ten tranq spôsobuje také zlé rany, že na mnohých môžete vidieť odhalenú kosť. Ambulancie neprijmú ľudí s otvorenými ranami, takže ich ďalej používajú a rany sa zhoršujú.

Tu je vidieť rozsah krízy bezdomovcov vo Philadelphii. Ľudia nechávajú svoje veci len tak na uliciach

Tu je vidieť rozsah krízy bezdomovcov vo Philadelphii. Ľudia nechávajú svoje veci len tak na uliciach

Mesto a náš Sorosom podporovaný okresný prokurátor nerobí nič. Namiesto toho financujú výmenu ihiel a bezplatné programy ihiel, kde užívatelia berú za hrsť čistých ihiel a predávajú ich za ďalšie drogy.

„Nie, šialené užívanie drog pod holým nebom nie je všade, ale rozširuje sa. Narkomani sú po celom Markete a Chestnut street v Centre City.

‚Nemysli si, že sa to zlepší. To je v mestách riadených demokratmi po celé generácie normou. Dokonca aj republikánska strana je tu skorumpovaná.

„Ak toto ľudia chcú, oplatí sa to vôbec zachraňovať?“

Iný bývalý miestny obyvateľ Philly povedal: „V čase, keď som sa minulý rok odsťahoval, bola Philly prakticky neobývateľná. Poznal som viacero ľudí, ktorých okradli pri namierení zbraní, rozbili mi okno na aute (aby ukradli iba 12 štvrť dolárov) a ešte oveľa viac.

„Naozaj smutné sledovať, ako sa to všetko stalo.“

Len minulý týždeň Biely dom predstavil plán na riešenie rastúcej prítomnosti silného zvieracieho sedatíva xylazínu v šesťbodovom programe.

Administratíva sa zastavila na odporúčaní obmedzení na medikáciu s odmietnutím zo strany farmárov, veterinárnych lekárov a iných, ktorí liek pravidelne používajú vo svojom odbore.

Federálni predstavitelia dúfajú, že nová stratégia zníži do roku 2025 úmrtia súvisiace s predávkovaním xylazínom o 15 percent.

Medzitým kriminalita vo Philadelphii vzrástla o pätinu v porovnaní s minulým rokom, pričom krádeže patria medzi porušovanie zákona, vďaka čomu problém pretrváva.

Bezdomovci a narkomani sú často nútení k drobným krádežiam, aby sa uživili alebo nazbierali dostatok peňazí na pokrytie svojich závislostí.

Zábery od Dailymail.com z mája odhalili rozsah neskrotnej epidémie vo Philadelphii, ktorá premenila ulice mesta na drogami zamorenú pekelnú dieru.

Znepokojujúce zábery ukazujú skľučujúci pohľad na Philadelphiu, ako užívatelia drog a bezdomovci znečisťujú ulice mesta bratskej lásky cez víkend 4. júla

Znepokojujúce zábery ukazujú skľučujúci pohľad na Philadelphiu, ako užívatelia drog a bezdomovci znečisťujú ulice mesta bratskej lásky cez víkend 4. júla

Len o dva mesiace neskôr obrázky ukazujú, že situácia je rovnaká.
Hrôzostrašné scény v „Mesto bratskej lásky“ ukazujú húfy narkomanov bez domova, ktorí sa bezcieľne potácajú po uliciach, obklopení stanmi a rozhádzanými odpadkami.

Jedna osoba sprostredkovala DailyMail.com priame svedectvo o trýznivej situácii a vysvetlila, že „ľudia hladujú, ľudia sa predávkujú“.

„Musel som tu urobiť masáž srdca u piatich ľudí.“ Našli sme tri mŕtve telá, ľudia len prekračovali telá, ktoré tam ležia. Prestal som počítať, koľkokrát sme museli urobiť Narcan (pozn. náhrada drogy) pre ľudí,“ povedala svedok.

Dodal, že narkomani prúdia z Kalifornie a New Yorku a ďalších oblastí Spojených štátov.

„Vieš, keď ja, keď prídeme z Virgínie, ľudia hovoria, prečo ideš do Philly? Je to problém Philadelphie.

„Toto je problém Ameriky a prichádza do mesta blízko vás, ak s tým niečo neurobíme, pretože ľudia prichádzajú doslova z celého východného pobrežia, pretože vedia, že sem môžu prísť a využiť to, že nebude, nebudú mať kvôli tomu problémy.“

Zdroj: https://www.dailymail.co.uk/news/article-12310761/The-drug-addled-streets-Philadelphia-Shocking-footage-zombified-tranq-addicts-swaying-sidewalk-presidential-candidate-Vivek-Ramaswamy-visits-warzone-Democrat-city.html?ito=native_share_article-top